NEW YEAR IS COMING

Za 3 dni już nigdy w zeszycie od polskiego nie napiszesz 01.12. 2015 , nigdy nie przeżyjesz tych samych chwil, które miały miejsce w tym ro...

Za 3 dni już nigdy w zeszycie od polskiego nie napiszesz 01.12.2015, nigdy nie przeżyjesz tych samych chwil, które miały miejsce w tym roku. Rzadko myślimy o przemijających latach. Nie patrzymy na to że pewne chwile już nie wrócą. 2010,2011,2013,2015.. pf co za różnica to tylko liczby. A jednak nie!

Mam pewną tradycję sylwestrową którą obchodzę od 2012 roku. Godzinę przed północą zapisuję na kartce postanowienia noworoczne, które przez kilka dni sobie ustalałam. Kładąc się spać (najczęściej po godzinie 1) wspominam wszystko co się danego roku zdarzyło, wyciągam wnioski. Mówią, że zmiany najlepiej zacząć od siebie, a nie od innych i zgadzam się z tym. Zazwyczaj okazuje się, że mam całą masę zmian ale na tym polega życie, cały czas chcemy je udoskonalać. Właśnie siedzi obok mnie mój kot, który domaga się uwagi. To mi przypomniało o tym, że 21 listopada minęły 2 lata odkąd ze mną jest. 

Nie ukrywam, że mam pamięć do dat. Najłatwiej jest mi wtedy uświadomić sobie jak szybko płynie mi czas i jak bardzo się zmieniłam. Ten rok też był dla mnie pełny zwrotów akcji (tak wiem piszę jak z książki). Myślałam, że od wielu rzeczy się nie uwolnię, tyle niepotrzebnych stresów zaliczyłam (pamiętajcie słowo "egzamin" tylko brzmi strasznie :-)).  

Dla tych którzy spędzają Sylwester samotnie - polecam Wam skorzystać z czasu i przemyśleć co chcielibyście w nadchodzącym roku zmienić.

Tymczasem ja życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku i żeby wszystkie Wasze cele się spełniły ;-)

You Might Also Like

2 komentarze

  1. ja Tobie też życzę Szczęśliwego Nowego Roku :* pogłaskaj ode mnie kotka :D
    blog: optymistka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczęśliwego Nowego Roku! Ją raczej nie ustalam sobie noworocznych postanowień, bo dla mojej osoby i tak nie ma to sensu. Zarazno tym zapomnę albo leń wszystko weźmie sobie..
    graybody.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. :-)