Planeta Singli, zrobiłam ciasto!

Dzisiaj przychodzę do Was z filmem o którym słyszał już chyba prawie każdy. Ja obejrzałam go w kinie, w Walentynki i bardzo przypadł mi do ...

Dzisiaj przychodzę do Was z filmem o którym słyszał już chyba prawie każdy. Ja obejrzałam go w kinie, w Walentynki i bardzo przypadł mi do gustu. Szczerze go Wam polecam jeśli chcecie się pośmiać. Nie przepadam za polskimi filmami, ale ten wyjątkowo przypadł mi do gustu.

www.kino.tuchow.pl

Film opowiada o pewnej nieśmiałej nauczycielce z dosyć nieudanym życiem uczuciowym. Wkrótce lalka robiona na jej podobiznę zaczyna brać udział w reality show, który ukazuje prawdziwą twarz facetów i nabija się z naiwnych kobiet.

Więcej Wam nie zdradzę mogę tylko napisać żebyście koniecznie zobaczyły ten film póki jeszcze jest w kinach ;-))Muszę się Wam koniecznie pochwalić tym, że na Walentynki upiekłam mojemu chłopakowi ciasto i wyszło świetne, a robiłam to pierwszy raz! :-) To murzynek przełożony bitą śmietaną. Na dodatek spalił się mikser i śmietanę już musiałam ubijać widelcem..

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Byłam dzień przed tobą na tym filmie i mama takie samo zdanie, jest świetny! Tyle, że ja oprócz śmiania się jeszcze płakałam ;)
    graybody.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. :-)